| Andre a întrebat:

Dar ce s-a intampalt parca trebuia sa inceapa In Puii Meii pe antena 1? dc nu a mai inceput? Iubesc In Puii Meii si nu pricep de ce nu mai aree?

Răspuns Câştigător
| Fallen4Angels a răspuns:

Poi cred ca s a inchis temporar sau de tot. I au dat si amenda lui Bendeac si mi se pare ca i au inchis emisiunea.De aceea a fost si la emisiunea "te pui cu blondele", pentru a castiga niste bani

8 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Pai sa iti zic, si eu asteaptam de mult in puii mei, cred ca incepe, maine! A trecut, anul si aproape cam toti din showbiz, isi i-a o vacantaza. pe o perioada de 4 saptamani! Si cam asta e treaba! Habarnam daca incepe maine sau nu!

| adutzadragutza a răspuns:

Pai sunt in vacanta eu asa am auzit. Cred ca incepe din Februarie happy PS : si mie imi plk In PUII mEI laughing happy

| ddanaraluca a răspuns:

Salut EmOnIk
da stiu, e super fainaa o adorlaughing
cel mai tare e Bendea:*
pai sunt in vacanta din pacate, s-a terminat primul sezon
insa din fericire pentru noi toti incepe din nou in 6 martie:*

| Tarabostes a răspuns:

Incepe pe 6 martie
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu ca Mihai Bendeac si-a luat u totusi vacanta, dar a aparut la Te Pui cu Blondele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la Te pui cu blondele si nu a mai aparut.Imi fac griji.Si va rog dati-mi niste Episoade cu Plasa de stele. A disparut si ea? Eu chiar doream sa ma uit la Plasa de stele, caci nu m-am uitat niciodata.Doar odata la sfarsitul a 60 de minute a unui concurs cu te pui cu blondele am vazut putin din plasa de stele{si pe computer}.

| Alex_9605 a răspuns:

Inca nu a inceput noul sezon

| ClaraConstiantin a răspuns:

Cred ca au primit o amenda din cauza cuvintelor urate pe care le-au folosit si cred ca d-asta nu mai sunt pe antena1. Funda?