| YusukeUrameshi a întrebat:

Dat-imi si mie niste programe de modificat poze si dati si linkul de download scuze de categorie

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EmaCha a răspuns:

Pai, programe ar fi photoshop, photoscape si paint tool sai...asta-i tot c stiu...cate despre link-uri, scuze, dar nu stiu!

| MariaIoana a răspuns:

Cauta pe google "program de modificat poze", vei gasi cu zecile, ai de unde sa alegi happy

| Alecsandri a răspuns:

Programe ca Photoshop, Picasa. Pentru Photoshop iti trebuie key, dar gasesti pe internet. Picasa e Free.

| denisutza_4237 a răspuns:

Photoscape sau photo instrument laughing