| valintinvalic2011 a întrebat:

Dati-mi fa rog filme drama sau comedie dar dupa ce sa ma uit la ele sa pling ( de bucurie la comedie )si (sa pling de tristete la drama) va rog pe mine m-a facut sa pling filmul Tres metros sobre el cielo 1 dar 2 nu prea (va rog mult vreau sa mai pling de tristete dupa ce ma uit

Răspuns Câştigător
| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Comedii:
doar peste cadavrul ei
gremlins 1/2
adevarul gol golut
ted
recompensa cu bucluc
sefi de cosmar

Drama:
titanic
artistul

funda?big grin

2 răspunsuri:
| biancatwt7 a răspuns:

Buna. mie mi-a placut foarte mult un film cu un catel poate il sti se numeste Hachico-a dog story...mi-au mai placut Toamna la New York sau Bridges of Madison County si mai multe alte drame ar mai fi Jurnalul sau If only foarte frumos. Orice ai alege iti doresc vizionare placuta!