| Debby365 a întrebat:

Dați-mi o listă de 10 seriale pe care nu le-a văzut nimeni. Gen extrem de rare(peste ălea proaste). Există?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Nu stiu dacă am 10, dar îți pot zice câteva seriale mai puțin populare pe care, cred eu, ca nu prea le-a văzut nimeni.
Era un serial brazilian acum câțiva ani pe Netflix, se numea simplu "3%"
Mai e unul despre un adolescent cu autism "Atypical" se numește.
Serialele de pe AXN, nu cred că se uita nimeni, nici cele de pe AXN Black sau AXN White, era acum câțiva ani un serial care se numea "90210", am prins cateva episoade, erau oarecum captivante, mai sunt cele cu NCIS. Ancheta militară, CSI, Hawaii 2.0., "Switched at Birth", " Beauty and the Beast", tot pe axn.
Tot pe Netflix mai era un serial islandez, "KATLA", și unul danez "The Rain", mai puțin cunoscute, dar bunicele după părerea mea.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~Dați-mi o listă de 10 seriale pe care nu le-a văzut nimeni~

lăsând la o parte tonul imperativ (cine îi fi tu?), așa ceva nu există!