| FrumoasaTa a întrebat:

Dati-mi orice dovada ca Lala Band nu s-au despartit si in realitate ci doar in film. Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Vor scoate cd dublu vor avea concert! E film(trebuie sa fie si putina drama)! Funda?

2 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Cea ma buna dovada e ca,, e un film ". Si deageaba in fil,, se vor " desparti pentru. ca totul va reveni la normal happy Eu cred ca atunci cand se va intoarce Dorian [Andrei] se va reuni trupa pentru. ca Andrei a fost leader`u lor si va putea sa reuneasca trupa happy

| mariutza03 a răspuns:

Pentru ca LALA BAND vor avea un concert anul asta dar nu mai stiu sigur cand...