| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi seriale bune care sa te tina in suspans... Ceva supernatural...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Legacies,A Discovery Of Witches, Shadowhunters: The Mortal Instruments,Stranger Things, Cloak & Dagger, Impulse, Requiem, Damien, Dark, The Magicians, Beyond, The Innocents, 3%, The OA, încearcă și:AlteredCarbon, Falling Water, BlackMirror, Westworld, Incorporated, Sense8, Caprica, Hard Sun, Wayward Pines, The 100, The Gifted, The Crossing,Manifest, Bloom

4 răspunsuri:
| nomatters95 a răspuns:

Vampire Diares. daca iti place genul.

| Alxblx a răspuns:

Vikings, game of thrones, stranger things, breking Bad, prison break, Dexter (cele mai de suspans seriale pe care le-am văzut )

| Exemplu667 a răspuns:

Dragoste infinita

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

Pretty liter Liaes, este un serial mult prea bun daca vei vedea toate cele 7 sezoane.Este cel mai fascinant serial.