| aestheticfunction a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de anime gen Bleach, Kaichou wa maid-sama, FMA. DAU FUNDA pentru cele mai multe si bune exemple!

Răspuns Câştigător
| STyL3z a răspuns:

Aite ai aici animeuri sub in rom : http://www.animekage.com/lista-anime-online.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici anime care merita vazute mai ales naruto

Death Note, Naruto, Naruto Shipuuden si Bakuman

| PikaPika13 a răspuns:

Mirai Nikki -26 episoade(horror; yandere girl romance); Hentai Ouji to Warawanai Neko-e nou anime-ul eu l-am gasit in engleza si are 12 episoade (si nu e hentai este mai mult comedie ); Sword Art Online -26 episoade; Kuroshitsuji(Black Bultler)-are 2 sezoane, dar in toltal doar 40 si ceva de episoade; Shiki -(horror, vampiri ) 12 episoade; Vampire Knight (romance) tot 12 episoade, nu stiu sigur...