| raduraduu a întrebat:

Dati-mi si mie niste filme de comedie dar dinalea de te prapadesti de ras.

5 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Jack and Jill
Harold and kumar(partea 1, 2 si 3)
Tower Heist
Bad teacher
Jackass 3D
Puss In Boots(animat)
Killers
Bulletproof
Yes Man(sigur iti va placea)
30 Minutes Or Less(e super filmul)
The Change-Up
The Mexican

| RosaL a răspuns:

1) Everyboy’s Fine
2) Superbad
3) Shaun of the Dead (2004)
4) The Hangover (2009)
Fundahappy

| MrKid a răspuns:

E simplu.Parodii de la filme de groaza cum ar fi:zombie land; parodia de la 300 de spartani; parodia de la dracula.(crede-ma mori de ras)

| DoodyAlexx a răspuns:

Jack and Jill; The legend of Awesomest Maximus; Crazy stupid love; RRRrrrr!; mai cauta pe cinemagia.ro la sectiunea comedie, gasesti acolo destule.

| Ŧгєคкήάмє a răspuns:

American Pie, What's your number, The Heartbreak Kid, The Revenant, Norbit.