| ghfgjgjkgj a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de filme de actiune faine
am de presentat maine la engleza un fil de actiune si nu ma pot hotara
ma gandeam sa zic despre alien vs predator sau salt sau kickass sau the departed

3 răspunsuri:
| JamesDeLa2 a răspuns:

The Expendables,Takers,Crank, Iron Man 2, Dark Knight dar si The Departed e un film foarte tare!

| Ervin a răspuns:

The Expendables, The Exorcist, Pulp Fiction, Kill Bill 1, 2 etc. sunt destul filme de acţiune, dă căutare pe google. găseşti şi o descriere în engleză acolo.

| Heath a răspuns:

The Dark Knight