| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi un film de dragoste pentru alduti! funda

9 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

The notebook
Closer

| blueheart a răspuns:

"Love and other drugs"
"Laurel Canyon"
"Eyes wide shut"
"Black Swan"
"Closer"

| mariamarybu a răspuns:

"Lie with me" este de asemenea un film de dragoste, erotic si dramatic. Oarecum, pe mine m-a impresionat ideea si ceea ce transmite filmul. Ti-l recomand cu placere daca doresti sa-l vizionezi cu prietena ( in niciun caz cu prietenii).
De asemenea, de dragoste( pentru adulti) este " The notbook". Film ecranizat dupa cartea cu acelasi nume, film cu totul si cu totul extraordinar. Multe persoane l-au vazut si-ti pot garanta asta. Eu una l-am vizionat de peste sase ori si niciodata nu m-am plictisit. Iti intra la suflet, pur si simplu.

| danielcoman32 a răspuns:

Intra pe id meu, daniel.coman32,si iti dau filme de care vrei tu, cu femei, barbati, sex cu animale, etc

| roxynikkkk a răspuns (pentru danielcoman32):

Nu vreau porno...un film de dragoste in cere sa nu fie cenzurat nimic.

| danielcoman32 a răspuns (pentru roxynikkkk):

Am toate genurile, inclusiv filme de dragoste necenzurate, id meu e daniel.coman32

| Nick95 a răspuns:

''Pacat originar'' cu Antonio Banderas si Angelina Jolie.

| Nevermind999 a răspuns:

Redtube.com laughing

| Matei_Gaman_1998 a răspuns:

Brazzers.com