| Agapimu a întrebat:

Dati-mi va rog niste filme despre Craciun daca se poate sa fie si comedie. Multumeschappy

6 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

1.Four Christmases

2. Deck the Halls

3. Christmas Vacation

4. The Muppet Christmas Carol

5.The Santa Clause

6.The Santa Clause 2

7.The Santa Clause 3

8. Miracle on 34th street

9. Elf

10. A Christmas Story

http://www.kaz3.info/filme-de-craciun-10-filme-de-craciun.html -> de aici le poti vedea trailerul :)

Funda? :o3 va rog;;)

| Parisblue a răspuns:

Home alone1, 2, 3,. mos craciun cauta craciunita.treapped in paradise, it's a wonderful life, miracle on 34th street, a christmas carol, grinch a furat craciunul, chrismas vacation, the santa clause1, 2, 3

| Solothar a răspuns:

A Christmas Carol

| 2ochiicaprui a răspuns:

Singur acasa

un craciun de neuitat

cum a furat Grinch craciunul?

cam atat stiu

| Addaaa99 a răspuns:

Buna.
Eu una dintre toate filmele de Craciun aleg filmul " Ho ho ho " si este si comedie.
Prima data cand l-am vazut am ras destul de mult.
Fundita?:d

| kriss_1841 a răspuns:

Pai cele mai tari filme pentru craciun sunt. home alone 1, 2 si 3big grin si e si comedie sau filmul romanesc HO HO HO e comedie si e epp lfl ca home alone fundita?big grin