| lumy4u a întrebat:

Dau Funda celui mai infocat fan Disney & Pixar. spuneti 3 filme care v-au placut cel mai mult.eu una sunt fan si am vazut toate filmele!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au placut mai mult cele Pixar decat Disney ( dar si astea's faine) .Deci..nu m-am putut limita doar la 3 si am scris 6 ( le-am ales foarte greu si astea ...sunt tari toate ):
1. Tangled
2.Despicable me
4.Monster INC
5.Incredibles
6.Cloudy With a Chance of Meatballs

6 răspunsuri:
| NuDauNiciunNume a răspuns:

Acestea sunt filmele disney care mi-au placut cel mai mult:
1. Rebela de la radio
2.Monte Carlo
3.Prieteni sau adversari?

| ExodusLaVey a răspuns:

Te rog să nu mai postezi „întrebări" stupide.

| lumy4u explică (pentru ExodusLaVey):

Care e problema ta? ai un raspuns? NU? atunci valea! :*

| ExodusLaVey a răspuns (pentru lumy4u):

Problema e că alte persoane care chiar au nevoie de ajutor nu vor putea primi răspunsuri pentru că tu le „acoperi" intrebarile.

| lumy4u explică (pentru ExodusLaVey):

Well,in loc sa stai aici sa critici fara rost intrebarea mea, de ce nu te duci sa ajuti personele alea? huh

| Tyzemn a răspuns:

Trei filme a mele preferate sunt fast and furious 3, burn to race si Ace age 3!
faunda?