| cristiana192000 a întrebat:

Dau funda! vrea cat mai multe detalii despre Alison din pretty little liars si sa stiu cine e seful A, dar daca se poate si parerea proprie despre serial

1 răspuns:
| Ciubotariu_Cipriana_1997 a răspuns:

Alison avea o sora geamana, care se dadea drept Alison.Era bolnava sora lui Alison, trebuia sa o duca la spital.Dar in loc sa o duca pe sora ei a duso chiar pe Alison.Dar Alison evadeaza din spital si o ingroapa de vie pe sora sa.Mona va muri, iar Alison ia locul Monei.Ea va fi seful grupului A.Si s-ar putea sa fie si Aria A.Cauta Aria is A si convinge-te. Funda?