| NoName1234 a întrebat:

Dau fundita cititi mai departe. Am vazut un film cand eram mica si de atunci de cand aveam vreo 5-6 ani mi-a ramas in cap. Tot cemi aduc aminte e ca era un copil care parca a gasit alt copil intr-o groapa si a avut grija de el. Si la sfarsit tatal lui sia impuscat din greseala copilul in picior. Si mia mai ramas in cap o imagine cu copilul in groapa cu o patura peste el si i se vedea numai piciorul care iesea de sub patura. Va rog muult daca stiti un film care seamana macar putin cu descriptia mea sa-mi spuneti cum se numeste. Dau fundita si chiar as aprecia un raspuns. happy :*

2 răspunsuri:
| NarcisNrC a răspuns:

Zau tia ramas in minte o imagine cu un copil intr-o groapa? Cred ca e naspa. Sau ar fi pentru mine.

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Trick or treat? tongue