| RAY a întrebat:

De 2 zile ma uit la mr robot, as vrea sa discut despre filozofia din spatele lui, ce parere aveti despre ceea ce afirma el?

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Mi se pare unul dintre cele mai bune seriale văzut de mine în ultima vreme.Adică nu ştiu, nu mă plictisesc deloc la el şi fiecare episod mă face să mă gândesc cu adevărat la anumite aspecte ale societăţii. Elliot fiind atât de izolat şi având o oarecare tulburare mintală priveşte viaţa într-un alt mod, şi de aia mi se pare mie atât de interesant serialul.Eu sunt pe la sezonul 2.Chiar îţi recomand să te ţii de el, că merită.

| J0B0MAT a răspuns:

Doar de 2 zile? La ce ep eşti?
Cam are dreptate în ce spune el acolo.E şi puţin psycho.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Abia la episodul 3 il vad deseara dar am descarcat tot sezonul 1, 2, imi place multe adevaruri afirma el, din pacate nu se schimba nimic