| ღKittyღ_1281 a întrebat:

De astazi incepe din nou telenovela Numai Iubirea ...va fi sambata si duminica de la 14:00...imi spuneti si mie ce se intampla inaceasta telenovaela? ca numai stiu... a trecut mult timp

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu am vazut telenovela.Este vorba de un om care ramane vaduv si are o fiica. Apoi apare Oana Zavoranu intr-un rol negativ, tin minte ca o chema Andreea si vrea sa-l cucereasca pe Dan.Nici el si nici fiica lui, Bianca nu o vor.Si atunci apare Corina (invatatoarea Biancai) de care se indragosteste Dan si se va casatori cu ea. Datorita geloziei, Andreea pune pe cineva sa o violeze, dar greseste persoana si o violeaza tocmai pe Alina (sora Corinei).Asa tin mintehappy

| adriana543768654567895334 a răspuns:

De azi postul Acasa Tv aduce productia"Numai iubirea", ce va fi difuzat in fiecare sambata si duminica. Ioana, Dan ( Alexandru Papadopol ) si Bianca formau o familie perfecta. Pana intr-o zi, cand viata Ioanei a fost curmata de un tragic accident de masina. Dan si fiica lui vor trebui sa infrunte impreuna numeroase obstacole. Viata lor e pusa la o noua incercare atunci cand isi vor face aparitia Andreea ( Oana Zavoranu ), si Ana ( Corina Danila ).

PapA PuP

| Elena_1818 a răspuns:

Era un tip care avea o fetita, nevasta sa murise.el era arhitect avea foarte multi bani.a angajat o bona/meditatoare[ nu mai stiu ce era]pentru fiica lui si se indragosteste de ea.si apar tot felul de piedici ca ei sa nu fie impreuna[cum se intampla in telenovela]funda?