| Stan24 a întrebat:

De când au renunțat cei de la Netflix la opțiunea testării gratuite? Mi-am facut și eu cont crezând ca am la dispoziție 1 lună de testare gratuită, dar surpriză am fost taxat!

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din 20 Februarie. Nu mai e valabil pentru Netflix lua doar mail-ul in calcul cand lumea isi facea abonament si foarte multi ''smechero'' abuzau de asta, facand 12 conturi cu 12 mailuri diferite ca sa se uite gratis si sa ''fure sistemul''.

| Simpatic a răspuns (pentru Wr3nch):

Tipic romanesc happy

| AnastasiaK a răspuns (pentru Simpatic):

Nu e romanesc, se practica peste tot

| Simpatic a răspuns (pentru AnastasiaK):

De la Decebal si Traean, romanul este regele ciordelilor si al lucrurilor moca, dar vorba ta nu singurul!
Pana la urma si americanii pirateaza si toata lumea indiferent ca are o situatie sau nu, si aici mai e vorba de ceva dat pe degeaba.
Pai pe la inmormantari sa vezi ce vin romanii la mancat gratis, la nunti mai subtirel, de ce? ca suntem un neam de mocangii, ne palce moca, si e tare buna cum si mie imi place sa iau filme de pe netwinking

| AnastasiaK a răspuns (pentru Simpatic):

Inteleg ce zici tu, dar realist vorbind, nu cred ca vezi inmormantare cu 200-500 de oameni laughing

| Simpatic a răspuns (pentru AnastasiaK):

Sau cu peste 1000 de oameni cum sunt la nuntile pe barosaneala, adica nuntile de cocalari, interlopi, snobi si inculti.
Dar pe la sate ai sanse sa vina tot satul mai ales daca sunt nemancati mai sarmani, am vazut asta la inmormantarea bunicii mele, sa vezi acolo cand 200 de oameni au primit portie de mancare, iar la patriciu care vb aia era miliardar au primit cate o sarma o mana de oameni, pai e frumos asa ba nene! Proasta organizare mai au unii la inmormantari, sa plece omul cu stomacul gol? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De când majoritatea împart contul cu prietenii și anulează după o lună.