| Punkyy a întrebat:

De cateva zile la scoala imi vine sa mor...toata clasa se cearta cu varmiu pentru ca el nu intelege ca Pariu Cu Viata nu este telenovela.Totusi. Ca sa inteleaga si el, va intreb pe voi: Pariu cu viata. este sau nu telenovela?

Răspuns Câştigător
| wintage a răspuns:

Nu! Este un serial musical mai..."romanesc" ca sa spun mai civilizat.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E telenovela.

| Ditto a răspuns:

Prima Telenovela -Serial muzical Romaneasca

| Doηηa a răspuns:

Nu este telenovela. E serial. Fundita? happy

| Fartie a răspuns:

Raspuns: nu este telenovela funda?
pls

| zNCrys a răspuns:

Intre telenovela si serial.

| Naomiroxana a răspuns:

Nu este telenovela, este serial

| Xster a răspuns:

Este un serial care apare nu stiu odata la o saptamana parca

| stefanstancu1 a răspuns:

"O telenovelă este un film episodic de televiziune, bazat pe acțiune și popularitate; creație artistică de ficțiune (pentru televiziune sau radio) cu un sfârșit care rămâne mereu deschis."

Este telenovela.

| SuperTaniGirl a răspuns:

Nu este telenovela este primul serial romanesc muzical. Funda? Te org