| DWDT a întrebat:

De ce a inceput Grey's anatomy de la inceput? De ce iau episoadele pe sarite? (pe Diva Universal) De ceeee?

5 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Nu stiu.dar de ce nu te uiti la episoade pe net ca-i mai usor laughing

| DWDT explică (pentru tenshi261):

Pentru ca am o sora de 10 anisori care toata ziua se joaca stardoll si missbimbo si nu am cum sa o scot de la calculator fara un scandal monstru. deci sincer, mai usor imi e sa vizionez serialul la televizor.

| CryDeavies a răspuns:

Nu sunt pe sarite in timpul saptamanii sunt de lla 20:00 si in weekend (adica sambata seara de la 20:00)sunt toate cele 5 episoade unul dupa altul de aia ti se pare ca sunt pe sarite...cred (app tu cand te uiti?
happy

| DWDT explică (pentru CryDeavies):

De ieri episoadele sunt date aiurea. sunt date pe diva episoade din trecut pe care deja le-am vazut. ultimul episod este cal cand Callie Torres si Erica Hahn devin un cuplu. La sfarsit se saruta

| DWDT explică (pentru CryDeavies):

Eu ma uit in fiecare zi de la 20:00 si da' sunt date pe sarite dar am descoperit de ce. pentru alti am sa dau raspunsul aici: Pentru ca difuzeaza acum cele ma bune episode. dar mi se pare ciudat si prostesc ca nu dau serialul pana la capat