| Georgian1992 a întrebat:

De ce actorii de la Hollywood au alte voci în filme comparativ cu viața reală? La Eddie Murphy și Jim Carrey mereu am avut impresia că au alte voci în realitate.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Vocea nu se poate schimba!

| ReddY25 a răspuns:

Poate doar ți se pare

| mastadont a răspuns:

Nu doar cei de la hollywood au vocea diferită la tv față de realitate, la oricine se întâmplă asta. Am avut plăcerea să o cunosc pe Andreea Esca, aia care prezintă știrile la protv, pe când eram prin facultate și vocea ei era total diferită față de cea pe care o auzi la TV.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Efectul microfoanelor folosite.