| anonim_4396 a întrebat:

De ce fosta vedeta Disney Vanessa Hudgens are o reputație mai bună decât Miley Cyrus, deși a avut o scenă de sex într-un film plus pozele nud pe care i le-a trimis Vanessa Hudgens lui Zac Efron, care au apărut pe net.

P.S: Eu sunt fan Vanessa Hudgens. Mă închin zeiței mele în genunchi.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cine zice ca a are reputatie buna sau proasta?
Miley a avut perioadele ei de rebeliune dar nu are reputatie proasta. Din contra, a castigat multi fani de cand cu melodia Flowers si povestea ei

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Imi spui de niste rable care s-au ajuns cu bani multi, postau in adolescentele pop inocente si virgine, cativa ani mai tarziu si-au luat aere de dive de filme xxx, fete rele si se dau actrite porn0 desi sunt niste amarate si la capitolul asta.
Ti-ai ales gresit zeita! dar oricum pare mai ok decat Destiny Hope Cyrus (miley cirus)
eu stiu o vorba < > nu te da rege, daca esti simplu pion, cu alte cuvinte fetele astea inocente de care vorbim noi aici, se dau ceea ce nu sunt, adica smechere!

| gabicoo a răspuns:

Parcă, în copilărie, erai fan Hanna Montana.

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Stiu ca esti caterincos cu el, dar sa stii ca atunci cand mai trece timpul iti schimbi si preferintele!

Mie imi placea Familia bundy in trecut, acum nu prea imi mai place laughing

Imi placea de "Scully" in Dosarele X (actrita Gillian Anderson) cum venea ea ca o secretara sexy si intepata, acum nu imi place cum arata ca este imbatranita

deci preferintele se mai schimbawinking