| Addaa1998 a întrebat:

De ce in H20 au schibat-o pe Emma cu Bella?
Emma juca mai bine, era mai frumoasa si Bella e si ea draguta dar nu intra att de bine in rol

Dar totusi de ce au schimbat actritele?

10 răspunsuri:
| Addaa1998 explică:

Atat*

| Seby80 a răspuns:

Emma nu a fost schimbata, daca te-ai fi uitat atenta, zicea ca Emma este plecata pentru studii happy E o chestie folosita de scenaristi pentru a mai schimba ceva, fiecare schimbare pentru public este mai captivanta. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ana10n a răspuns:

Pai, am auzit ca Claire Holt [Emma] nu a mai vrut sa faca pe sirena, asa ca au decis sa aduca alta sirena, adica Indiana Evans {Bella}

| MedeWede a răspuns:

Sallut. Se spunea acum ceva timp ca Emma ar fi murit intr-un accident de masina sau ca ar fi murit din cauza ca avea cancer la san. Niciuna din aceste afirmatii nu este adevarata. Emma nu mai filmeaza pentru serialul H2O, deoarece a primit un rol intr-un film de groaza si este plecata in alta tara sa filmeze scenele respectivului film. Sper ca te-am ajutat.
Bye, bye.

| jrockfreak a răspuns:

Poate actrita a renuntat la rol. Si cred ca nu au vrut sa renunte la serial producatorii iar daca tot a plecat Emma atunci asta era o buna ocazie sa aduca o noua sirena (care pe deasupra si canta), sa fie un fel de "refresh" pentru serial.winking

| LiliJB a răspuns:

Poate pentru ca Emma sau cum o chema in realitate are treaba filmana la alceva.

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappye ceva simplu...probabil ema nu era disponibila sa joace, cat timp s-a filmat acest nou sezon si au gasit alta actrita care sa-i tina loculhappydar oricum ema revine in urmatorul sezonhappydaca te intereseaza sa cauti pe youtubehappyNumai ca nu s-au dublat inca acele episoade in romanathinking

| HeartAttackDemetriaDevonne a răspuns:

Nu a murit, cauta pe net claire holt 2012, e in viata si joaca in vampire diaries parca...nu a mai vrut sa joace happy

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu nu a mai vrut sa joace, asa ca scenaristii au inclus o a 3-a sirena ca sa ramana "Trio-ul de sirene". Si eu o preferam pe Emma, Bella e groaznica happy. Dar, asta e. Oricum, fiecare cu gusturile lui.
O zi frumoasa!