| anonim_4396 a întrebat:

De ce noile emisiuni care sunt la TV azi sunt puse aproape toate pe youtube iar cele vechi de prin 2005-2008 nu?
Cine are vreo inregistrare din emisiunea 9595-te invata ce sa faci prezentata de dr Cristian Andrei,il rog sa le posteze pe youtube caci eu n-am putut vedea intreaga emisiune la vremea respectiva, cand se difuza prin 2004 pana in 2008 si as vrea sa le revad; si chiar daca sunt fragmente.

1 răspuns:
| MyNameIsCata a răspuns:

De cativa ani youtube a inceput sa colaboreze si cu tari ca si Romania.Persoanele care pun vidioclipuri acum pot sa intre in parteneriat cu cei de la youtube si pot castiga bani din asta.Nu o sa gasesti nicio emisiune din 2004 pana in 2008. Sper ca te-am ajutat.