| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai baga nini la tv? Dau fundita cine raspunde corect

Răspuns Câştigător
| FashionCellia a răspuns:

Au pauza intre sezoane, el va reincepe pe 7, 8, 15 sau 28 martie. Funda?

4 răspunsuri:
| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)

| wendy434 a răspuns:

Ah si mie imi place nini fffff mult si am auzit ca sau zgariat CD cu episoadele si pana la schimba.ca in desenul ala"Bafta charlie"daca mai vrei sa-l vezi pana atunci oricum se zvoneste ca incepe pe 15 martie pupucilove struck si mult noroc

| xXZiZuGiRlLoVerxX a răspuns:

Cred ca producatorii au iesit la pensie

| alanidis a răspuns:

Au facut pauza intre episoade. incepe pe 14 martie la ora 19:30.Dai funda?