| FashionCellia a întrebat:

De ce nu mai da nini azi, 24 aprilie, adica reluare?

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Deoarece e Pastele si da filme speciale

7 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

straight face ca " nini " e un serial de tot ***`u

| FashionCellia explică:

Auzi bylts, mai bine stai in banca ta ca nimeni nu are nevoie de comentarii proaste, asa ca mai bine taci si nu raspunzi

| FashionCellia explică:

Auzi bylts,mai bine stai in banca ta ca nimeni nu are nevoie de comentarii proaste, asa ca mai bine taci si nu raspunzi si tu claudia, asta doar in cazul in care stelutele acelea nu inseamna altceva desigur

| AndressAndreea a răspuns:

NU a dat deoarece a fost Pastele. Asa s-a intamplat si de Anul Nou. Daca nu ai vazut episoadele, uita-te peteava.ro Acolo sunt in romana.

| CynicalCunt a răspuns:

Ca sa moara de ciuda cele ca tine.

| CynicalCunt a răspuns:

Maaan v-au tâmpit serialele. Stați ore în sir în fața TV-ului pișând ochii la seriale si la filme indiene.

| andreiuk_7950 a răspuns:

Pentru ca este ziua de Paste.