| alexmatei a întrebat:

De ce nu mai se televizeaza Nini?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pentru ca este o porcarie si isi pierd incasarile neavand audienta.

| BiwCupcake a răspuns:

O ba daa :X

ieri nu la difuzat ca au avut ceva la creeri! rolling on the floor

daca azi nu o sa difuzeze o sa sus la prtectia copilului si o sa le spun ca am dreptul de a ma uita la o telenovela taree rolling on the floor

| justagirlll a răspuns:

Pentru ca si-au dat seama ca e o mare porcarie, o telenovela pentru copii de 5 ani cu iq-ul mai mic decat numarul de la pantof, care nu au ce face.

| Memories a răspuns:

Pentru ca e o telenovela pentru copii si si-au dat seama ca este o porcarie. frate a 1000000 intrebare, acelasi subiect of

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face (scarba) de voi:howshoww, itsy si asta harrypotter, si ce daca e o porcarie? oricum nu e nicio porcarie, era daca dadea telenovela pe alte canale oricum canalul disney channel, e pentru copii! daca se uita si alti peste 13, 14, 15 ani e treaba lor dar canalul acesta e pentru copii pana in 11, 12 ani