| SophieLoVeKorea a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza Nini pe Disney Channel?sad
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Andruuu a răspuns:

Aoleeu puppy dog eyes
am aceeasi intrebare!
ma supara! laughing
chiar nu stiu. poate e saptamana serialelor sau stiu eu thinking

21 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

De prosti!
cred ca o sa se dea numai in weekenduri straight face crying

| Freaky a răspuns:

crying probabil ca de acum o sa'l bage doar in weekend...

sau poate o sa'l bage de saptamana viitoare

si era un episod atat de interesant at wits' end

| xLittleAngelxD a răspuns:

Cica sunt in vacanta 2 saptamani.

| чnÐяч a răspuns:

Wow dar multe mai suntem care plangem dupa el laughing nu stiu nici eu dc dar de 2 zile nu-l mai difuzeaza straight face. de nesimtitioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se difuzeaza azi la ora 21:25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi 27 ian cred ca se difuzeaza asa am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se difuzeaza in seara asta la ora 21:25
Ps:nu ai pierdut nici un episod astazi se difuzeaza episodul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza deoarece Nini a avut un accident si pana saptamana viitoare nu poate sa mai faca(asa se zice), dar motivul adevarat este ca e numai la noaptea caci nu mai vor sa-l dea (va incepe din nou joi(orele 21-22)va pup pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca isi bat joc de noicrying! nu e drept! cam toti plangem dupa acest serial. vreo informati? dati-mi si mie! plz. 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fraieri ce is cred ca de ce a inceput noul serial TOTUL PT NU STIU CE oricum nu imi pasa eu vreau sa ma uit la nini si scuze ca ca nu am un raspuns folositorsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau in judecata! crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am eu o informatie destul de sigura ca se difuzeaza nu-mai lunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off.cum sa fii asa? Nu vede astea de la disney Channel Ca e ft Vizionat serialul astacrying Wsm Hai facem revolutielaughing I dam in Judecata:@@:@:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va difuza din nou din martie.Cel putin asa am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca stiu de ce! Probabil ca nu sunt prea multi copii care se uita la Nini... Ei nu stiu ce pierd. Dar sigur o sa inceapa din Martie. Cel putin asa sper...

| paula29 a răspuns:

Hmm. nu stiu si eu as vrea sa stiu!

| Mynameisheartyouagainwithmy a răspuns:

Iti spun eu au facut pauza inte sezoane o sa se difuzeze in Martie plss Funda :d love struck

| hara_6042 a răspuns:

Sa se difuzezeodata! Nu zic asta fiindcva imi place nini doar un pic imi place dar nu sunt obsedata ca voi.Doamne,sa se deie nini! Nu mai suportnu pot sa caut o inbtrebare.Toata lumea intreaba asta.Nu gasesc ce imi trebuie mie.Intrebareaasta s-a mai pus de 45727817692998202 ori. Vreau sa se se deie doar ca sa nu mai pu eti voi intrebarea de inca 4565774847548885990202 ori. Daca tot o puneti maacar dati un raspuns util.Voi chiar nu va plictisiti?

| pankyutz a răspuns:

Nini crying pei nu stiu acum vad ca da filme o fi saptamana filmelor nu stiu ceva de genu sper sa se termina repede si sa inceapa nini iar ca o iubesc

| zaya_8289 a răspuns:

In sfarsit! Prieteni! Se difuzeaza! (pentru cei care chiar n-au vazut reclama e de la ora 19:30 de luni pana joi)

| Allexa24 a răspuns:

Http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

Deci nu este motiv de ingrijorare, si mie imi place mult NINI:x