| Tzygy a întrebat:

De ce nu vad videourile de exemplu, un meci live, sau pe protv.ro, de ce nu pot viziona? (pe youtube si pe site-uri cu seriale merge)! Help, ce program imi trebuie sa mearga sau ce trebuie sa fac?straight face

3 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Tot ce ai zis uh aici. poti vizioana online pe: divix.com.FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ca sa vezi in general posturi tv trebuie sa accesezi acel site cu internet explorer (recomandat versiunea 7, 8 sau 9 daca ai windows 7 sau vista daca nu ai foloseste 7 sau 8) unele site-uri cere sa instalezi un anumit plugin sau program ca sa poti vedea acel post de regula scrie asta in susul playerului sau in josul playerului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diduletss se poate ce e drept insa orice site cere un anumit plugin, program, broswer daca nu il are nu poate vedea acele posturi