| adribucuresti a întrebat:

De ce o impusca pe Ridhima (la sfarsitul sezonului 1 din Intalnirea Inimilor)?

Răspuns Câştigător
| Erikha a răspuns:

Pai fica un om foarte bogat a fost rapita de doi baieti. dar fata era bolnava si au duso la spital.aici acel om isi aduce o echipa de oameni care sa traga in cei doi baieti care iau rapit fata.cand primul om iese din camera unde se aflau acela fiind Armaan acel om le da comanda echipajului de oameni inarati sa traga in toti.Riddhima vede ca oameni aceia sunt gata sa traga iar Armaan era pe hol asa Riddhima incearca sa-l apere pe iubitul ei ajungand sa fie ia inpuscata.insa si fica acelui om e inpuscata si moare.
SPER ca ai inteles?!