| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

De ce s-a terminat "Mireasa pentru fiul meu" asa devreme? De obicei se termina la sfarsitul lui August. Dau funda cui imi explica de ce

Răspuns Câştigător
| alexandraiulii a răspuns:

S-a schimbat producatoarea la inceputul sezonului 6, s-a schimbat 70% din staff, prezentatoarea. Noua producatoare nu a stiut cum sa isi tina concurentii, majoritatea concuretiilor votati au plecat nesuportand sa mai stea acolo sa fie bataie de joc... Plecand concurentii puternici nu mai aveau reiting, nu se mai vota prin sms fetele...

3 răspunsuri:
| Lebada_Andrei_2000 a răspuns:

Pentru ca babele nu s-au mai uitat si rating-ul a scazut.

| OMicaRebela666 a răspuns:

Pentru ca un serial trebuie sa se termine happy

| Mimisor_Mimi_1982 a răspuns:

S-a terminat atat de devreme ca s-a terminat sezonul dar poate nu mai aveu episoade