| Riciard a întrebat:

De ce se blocheaza filmele online de pe toate paginile de pe internet dupa 20 de secunde de vizionare, dupa care iar dupa 20 de secunde si tot asa?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iubim filmele dar si sa le vizualizam cum trebuie! Asigura-te ca ai conexiunea la internet foarte buna, dar si un antivirus pe masura! Iar daca nu doresti sa fi întrerupt de reclame, descarcă aplicatia Add Block si nu vei fi întrerupt din activitatea ta!
Meriti"a doua sansa"

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

De la net

| FaraNumePls a răspuns:

Pai netul poate nu este prea bun.

| octav005 a răspuns:

Problema poate sa fie o conexiune la internet. s-au procesor slab. memorie ram mica.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, problema poate sa fie din cauza conexiunii la internet.