| concilioul a întrebat:

De ce Survivor România și-a schimbat programul de difuzare după 2 sezoane? În sezonul 1 și 2 a fost difuzat pe Kanal D, dar în ultimele 3 sezoane pe Pro TV. De ce s-a făcut această schimbare în televiziune?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine a dat mai mult a fost mai șmecher.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E vorba de bani

| timidu89 a răspuns:

Te uiti la comedia astora? laughing) Cand era pe Kanal D m-am uitat si eu. Dar m-am lecuit! A castigat Elena de la Mandinga atunci. E regizat, pe protv castiga tot Zani ala. Au mai facut si survivor all stars rolling on the floor vai de steluta lor de amarati laughing in mare parte cu cei ce au fost la kanal d a fost ultimul sezon. Cascaval mult fraticawinking Daca si Ronaldinho a fost convins sa apara? Ma mira faptul ca ProTV-ul e mai avut ca si turcaletii