| AncaVG a întrebat:

De ce va plac filmele de actiune? Care este actorul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Pentru că sunt foarte interesante şi pline de suspans, fiecare are o poveste (vorbesc de filmele bune), de exemplu filmele mele de oscar: banliue b13 si banliue b13 ultimatum, transporter 1, 2 si 3, runner scared, etc... eu ca baiat imi plac filmele de actiune ca invat cum sa gandesc si cum sa ma bat, ce sa fac in situatii limita si fiecare film trebuie să aibă în esenţă o morală.

3 răspunsuri:
| EcstasyW a răspuns:

Pentru ca suspans si pentru ca bataielaughing actor jason statham

| Suleyman a răspuns:

Actorul preferat este Silvester Stalone.

| alinrabulea a răspuns:

Mie imi plac pentru ca sunt cu impuscaturi si batai. Actorul meu preferat este Silvester Stalone.