| Ancutss30 a întrebat:

De cine va place din:
1. Gossip Girl?
2.Pretty Little Liars?
3.How I Met Your Mother?
4.Modern Family?
5.The Vampire Diaries?

10 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

The Vampire Diaries pot spune ca este unul dintre cele mai superbe seriale. Merita vazut!

| GaBBiii a răspuns:

1.Gossip Girl : Chuck, Serena.
2.Pretty Little Liars : Hanna, Aria, Spencer, Emily, Toby si Caleb.
3.How I Met Your Mother : Nu il urmaresc, dar intentionez big grin.
4.Modern Family : Intentionez sa il urmaresc si pe acesta big grin.
5.The Vampire Diaries : Elena, Damon, Klaus, Pierce si Caroline.
Pa, pa.

| MirunaC a răspuns:

Ma uit la Gossip Girl-CHUCK SI BLAIR CLAR:X:X!

| maddallyna a răspuns:

The Vampire Diaries:
- Damon
- Elena
- Elijah
- Rebeka
- Katherine(rolul)
- Lexi
- Klaus
Atat.

| ColorBubbles a răspuns:

2.Pretty Little Liars!

| Bitzy a răspuns:

Bună! Mă uit doar la P.L.L și T.V.D happy
2.Hanna,Emily,Spencer,Caleb,Mona,Allison.
5.Elena,Pierce,Damon,Stefan,Klaus,Caroline,Jeremy,Elijah,Bonnie.
P.S: Sper că am scris corect.
Apropo...Ce serial mi-ai mai recomanda? As prefera unul ce are audiență.*De obicei cele ce nu au audiență anulează filmările*

| Ancutss30 explică (pentru Bitzy):

Eu iti recomand Gossip Girl ca serial pentru adolescenti si How I Met Your Mother ca si comedie.Sunt geniale amandoua.La fel si Modern Family.Acum..depinde de parerea ta.Ce fel de seriale iti plac?

| Bitzy a răspuns (pentru Ancutss30):

Serialele gen P.L.L și T.V.D că le urmăresc =*sunt cu episodul la zi*= Am încercat Supernatural dar nu m-a impresionat chiar așa de tare! Mulțumesc mult! happy

| speedy10 a răspuns:

Gossip Girl parerea mea mie imi place

| DieHexe a răspuns:

Gossip Girl -> Jenny si Nate
Pretty Little Liars -> Aria si Toby
The Vampire Diaries -> Elena si Damon
La restul nu ma uit!