| felisbalan a întrebat:

De pe disney channel care film a fost cel mai bun si care actrita este pe locul 1, dar pe al doilea?

Răspuns Câştigător
| demetrialora a răspuns:

CAMP ROCK /2 si prietenul meu Chasper cu micuta vrajitoare si matusile ei si acel copilas fantoma si unchii lui! camp rock pentru mine inseamna ceva uimitor la care o parte din actori ne expima ca toti trebuie sa ne indeplinim visele si ca asta sa se indeplineasca trebuie sa luptam! iar filmul Chesper este un film ce dovedeste tuturor ca chiar daca un membru din familia rivala se intelege bine cu tine si iti da incredere ca te poti baza pe el, chiar poate fii considerat un prieten bun si ca trebuie ingropata toata rivalitatea dintr-e ceilalti membri din familii diferite!
IAar actrita de pe locul 1 de la disney este Hilarry Duff!
Iar pe locul 2 Demi Lovato

1 răspuns:
| teotaur a răspuns:

Mie imi place filmul ala cu patinatorea, era un titlumai greu, o fata care se duce la patinaj cu nuaei profesoara rusa. Actrita alex din magicieni din Waverliplace si actorul justin tot din magicieni.