| Th3eo a întrebat:

De unde pot descarca Harry Potter and the deathly hallows? am incercat mai multe dar nu se vede bine.

2 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Pai normal ca nu se vede bine fiindca nu are nici doua luni de cand s-a lansat. Daca esti fan si esti inebunit du-te frate la cinema sau cumpara DVD-ul. Dar nici in magazine nu cred ca a aparut

| EvangelineDS a răspuns:

Descarca de pe internet un program numit srong si instaleazal[e foarte usor] de pe el descarci ce filme vrei oricand funda?