| zxzx a întrebat:

De unde pot descarca Titanicul in varianta cand il gaseste pe Jack inghetat, il dezgheata si fuge de la centrul ala de cercetare si se duce prin noua lume si ramane uimit de tot ce vede, se duce la mormantul lui Rose, etc

-FUNDA-

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nicaieri fiindca filmul acela nu exista! este un trailer facut de fani ( unul facut bine ), in care s-au unit mai multe secvente cu leonardo di caprio din mai multe filme, pentru a se realiza respectivul trailer! exista un film numit titanic 2, dar este o prostie, o jignire adusa titanicului, si nu il recomand deloc! de fapt nici nu are legatura cu titanicul, e un film de. protv!

2 răspunsuri:
| Static a răspuns:

N caz ca ai vazut trailerul acela cu Titanic 2 Jack's back. Eu una cred ca e un fel de parodie, vreau sa spun trailerul, nu ai observat ca in trailer apar faze din alte filme jucate de actorul Leonardo DiCapro? happy, deeci mai pe scurt Titanic 2 nu cred sa fie aparut. In nici un caz ala nu era trailerul oficialwinking. fundita?

| Patricia13 a răspuns:

Intra pe filme hd si vezi Titani 1 si 2