| Miclea_Ecaterina_1998 a întrebat:

Deci a fost un film recent la Tv cu o femeie care a devenit profesoara de matematica desi n-avea diploma sau ceva.Filmul era de comedie /romantic cred. Stie cineva cum se numeste?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pe ce canal si in ce data a fost difuzat filmul? Ai recunoscut vreun actor? Poti sa o descrii pe actrita din rolul principal?

| Miclea_Ecaterina_1998 explică (pentru William):

Daca stiam canalul si data puteam cauta filmele difuzate in acea zi pe internet.Cat despre actrita din rolul principal era tanara si avea breton. Doar atat tin minte.sad

| Dorian1997 a răspuns:

Cred ca se numea "Profa rea, dar buna" insa nu sunt sigur

| markakm a răspuns:

Bad teacher, cu Jenifer Anniston

| Miclea_Ecaterina_1998 explică (pentru markakm):

Aia era profesoară de engleză

| William a răspuns (pentru markakm):

Vrei sa spui Cameron Diaz?

| markakm a răspuns (pentru William):

Ambele au vagin, nu prea imi pasa de nume.