| Gabriello02 a întrebat:

Deci daca Mihai Bendeac va pleca in America va mai fi un sezon urmator din In puii mei, deoarece am auzit in ultima editie Xtra Show din acest sezon ca va mai urma un sezon?

Răspuns Câştigător
| BabCosmin a răspuns:

Da va mai fi un sezon.

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Sa-l ajute Dumnezeu si ambasada americana pe Bendeac sa reuseasca sa plece in America, sa scapam dracului de clovnul lu' peste prajit!

| Gabriello02 explică (pentru noktambul):

Nici mie nu imi place Bendeac dar imi place emisiunea si imi plac si actori: Serban Pavlu, Gabi Costin, Vlad Corbeanu, Vlad Dragulin, Xing Elena Ling si Andrea Perju si stii ca Bendeac canta la final de emisiune, eu nu cred ca ala are voce cred ca si-o modifica cu programe, pentru ca cand canta vocea lui e diferita fata de cand vorbeste.

| noktambul a răspuns (pentru Gabriello02):

Din cauza de Bendeac nu urmaresc emisiunea. Ma cutremura cand vad scalambaieli in loc de umor adevarat! De acord cu tine in ceea ce priveste faptul ca sunt persoane mai talentate decat el in show-ul ala. De acord si cu referirea la vocea lui pseudo-hazliul. E o practica generala prin televiziuni.

| BrAmBuReL43 a răspuns:

Cand Bendeac va pleca in America, Fratele sau, va continua emisiunea!

| CristinaSexy a răspuns:

Binenteles ca va mai fi dar ca sa fim siguri putem sa cautam mai multe detalii
happy