| BeibiiQutz a întrebat:

Deci m-am uitat azi la un episod dintr-un serial numit LA ink e un serial cu un salon de tatuaje si e super tare, il difuzeaza pe discovery travel and living si vroiam sa va intreb daca stie cineva in ce zi mai e si la ce ora puppy dog eyes funda va rog muuuult:8.

5 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Emisiunea este destul de veche...Tot ce se mai difuzeaza sunt reluari.

| ZaharAmar a răspuns:

Buna! Si mie imi place foarte mult, dar din pacate nu am reusit sa gasesc progamul asa ca ma uit cand nimeresc, dar am un site in care poti vizualiza episoadele:
http://www.sidereel.com/LA_Ink
Funda?

| Caramelll a răspuns:

Este in fiecare zi.

| BeibiiQutz explică (pentru Caramelll):

Ok deci e in fiecare zi dar la ce ora?

| Caramelll a răspuns (pentru BeibiiQutz):

Nu stiu. ai putea sa te uiti pe programul tv