| Available a întrebat:

Deci, mi-a spus un prieten despre un film cam asa: este indian in care un cuplu se destrama, barbatul vrea sa o paraseasca pe femeie pentru alta, are loc o cearta iar el o arunca pe geam... femeia e ranita iar acesta ca sa scape de ea vorbeste cu un prieten si intentioneaza sa o ingroape de vie. O ingroapa. dar dupa o vreme aceasta reuseste sa iasa de acolo si se duce dupa fostul ei prieten ca sa il faca sa plateasca, iar din cate am inteles il pune intr-o groapa unde pamantul se surpa singur peste el. E un film indian de groaza, si mi-a spus ca se numeste ceva de genul "katerina" dar nu l-am gasit. aveti vreo idee?happy

2 răspunsuri:
| CosmicKarma a răspuns:

Sunteti prosti si gay amandoi, nu va mai feriti happy

| CosmicKarma a răspuns:

Cu ce? rolling on the floor))))) Tu nu esti doar fata, esti proasta. Dar na, fiind femeie, ai noroc, o sa gasesti un bou sa te intretina, ca de altceva nu esti buna. Sper ca macar sa arati decent, sa aiba si le ce f*** laughing