| MehRoxy a întrebat:

Deci.pana la urma toby din pretty little liars e rau sau nu?
el e cauza mortii lui alison?
straight face

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Nu, nu cred ca Toby e rau sau ca are vreo legatura cu moartea lui Alison cred ca e doar o persoana nevinovata prinsa la mijloc, eu cred ca se potriveste foarte bine cu Spencer.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Toby? Cum sa fie rau? Nu e rau deloc si nu are nici o legatura cu moartea lui Alison.

| ICanSeeAll a răspuns:

Toby nu e rau si nu e vinovat

| Summer5505 a răspuns:

Nu, chiar nu cred ca Toby ar fi amestecat in moartea lui Alison, dar asa cum a spus si Tera este prins la mijloc.

| Bianca18 a răspuns:

Eu zic ca nu e rau. Eu cred ca e clar ca nu are legatura cu moartea lui Alison. Daca ai vazut ultimele episoade, Jenna si Garett dau de inteles clar ca au avut legatura cu ce i s-a intamplat lui Alison. Mai intai au incercat sa dea vina pe Ian, apoi pe Jason. Deci nu, eu zic ca Toby nu are legatura cu moartea lui Alison.

| ghost20 a răspuns:

Nu?! Toby nu are nicio legatura cu moartea lui Ali, daca ai vazut ep 12, ai vazut ca Jenna si Garett au o legatura cu moartea lui Ali, poate chiar ei sunt ucigasii O.O, deci cred ca Toby e nevinovat