| Alucard1999 a întrebat:

Deci, Salut! Vreau sa va intreb, Hellsing si Hellsing Ultimate sunt doua seriale diferite? Eu am vazut doar Hellsing dar de curand am vazut ca exista si Hellsing Ultimate, este o alta poveste? va rog sa-mi trimiteti un link unde pot vizualiza acest anime. Raspunsul care e mai explicit primeste funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Stiu ca raspunsul vine cam tarziu, dar nu ma pot abtine pentru ca este anime-ul meu preferat.
Deci eu am vazut Hellsing ultimate pe AnimePlus in engleza si este aceeasi poveste ca in Hellsing-ul normal doar ca mai detaliata, iar episoadele sunt mai lungi(au in jur de 50 de minute fata de cele din Hellsing-ul normal).

1 răspuns:
| Apostol_Giani_1973 a răspuns:

Da stiu ca exista si a doua varianta nu l-am vizionat inca dar stiu ca este