| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Deci uitati-va la pozele astea:http://www.bestmusic.ro/....../index.php As vrea si eu cateva, numai sa fie cu Parkinson(le cer antifanelor Twilight).

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......88362.html asta e chiar reusita.Eu ii zic magarul din londra sau elefantul din londra.In fine.

6 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Idioato si eu pe tine te-am blocat.Cuvantul "bitchy" are 2 sensuri eu il folosesc cu sensul al doilea (cu**a)scuzati-mi expresia.

| mymy a răspuns:

rolling on the floor asta-i tare rolling on the floor dar nu stiu

| me_3408 a răspuns:

Hey. vreau sa spun ca nici eu nu ma omor delob dupa biberon ma enerv la culmea si cu robert patinsson poza asa nu stiu unde sa gasesc happy

| RainDrop a răspuns:

Disney sucks!
Am cautat, nothing found.

| lorelai1 a răspuns:

Nu e deloc frumos pentru cei care strica imaginea unei vedete.