| anonim_4396 a întrebat:

Deci vineri a aratat un episod din violetta, iar acum luni a luato de la inceput cine stie cand o sa apara episoade noi tot sezonul 3

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Si eu astepta si vreau sa vina, ma enerveaza si pe mine.

2 răspunsuri:
| Larissa008 a răspuns:

Pai de obicei merg in ordine dar la inceput de saptamana sunt vreo 3 ep care au mai fost si dupa aceea vin cele noi. Funda? :*

| crissc2014 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti 2 saptamani.El da in reluare o data la 20 episoade, si da cate 5 ep pe saptamana, asta inseamna ca dureaza 2 saptamani