| anonim_4396 a întrebat:

Deci X Factor cu Cheloo, a inceput sau s-a terminat unde pe ce program e la ce ora?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

La tv inca nu a inceput numai din 23 septembrie pe antena 1 la ora 20 si 30 de minute

5 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

La tv, pe antena 1, din 23 septembrie, la ora 20 si 30 de minute.

| UnCorpSanatos a răspuns:

23 septembrie 2012, 20:30 pe Antena 1

| Rony23 a răspuns:

Nice, o sa ma uit la emisiune numa pentru ca e Cheloo in juriu, el e atractia circului laughing

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Încă nu a început, începe pe 23 septembrie (într-o duminică), pe Antena1 la ora 20:30.

| stefan1707 a răspuns:

Pe antena 1 dar nu stiu la ce ora
intra si uitate si tu pe programul tv