| AnnaOth a întrebat:

Despre ce e vorba in serialul Breaking Bad? Pentru cei care l-au vizionat, cum vi se pare? happy

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

E foarte bun serialul. E vorba de un profesor de chimie care afla ca are cancer si realizeaza ca nu a facut mare lucru in viata ( bani nu are, toate lumea il ia peste picior). Se asociaza cu un fost elev de al sau si incep sa produca metamfetamina si sa o vanda, devenind dealeri de droguri. Mi s-a parut unic modul in care eroul principal devine antagonistul povestei, si chiar daca e rau tu tot il indragesti si ajungi sa speri ca nu cumva sa-l prinda politia. Se confrunta cu multe probleme si in 5 sezoane se schimba radical ajungand sa omoare lume pentru a-si atinge scopurile.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un serial interesant, cu un subiect interesant, diferit de ce a existat pana acum pe la tv. Iar Bryan Cranston joaca superb