| Debbiee a întrebat:

Despre ce este vorba-n serialele : Neveste Disperate si Totul despre sex? happy
Merita urmarite?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu m-am uitat niciodata la Totul despre sex, dar de curand am inceput sa vizionez Neveste Disperate si imi place ffoarte mult.
E in fiecare seara pe Diva Universal.In serial e vorba despre 4 prietene, femei bogate care stau intr-un cartier de lux.Iar fiecare are problemele ei si se infrunta zilnic cu ele.
Este foarte interesant si amuzant in acelasi timp.Ti-l recomand happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe scurt, nu merită.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

Credeam că numele este de ajuns ca să spună totul despre ele...

| Cherilyn a răspuns:

Nu stiu cum e "Totul despre sex", dar mie imi place foarte mult Neveste disperate.
Uite o scurta prezentare pe site-ul asta: http://www.cinemagia.ro/......te-13081/. :)

| FastAndFurious a răspuns:

Neveste disperate e amuzant.
In Totul despre sex sunt niste mici sociopate plictisitoare.