| Artemesia a întrebat:

Din anime-ul " Yu Yu Hakusho ", care personaje va plac cel mai mult si de ce? Ce puteti afirma despre ele? Ce parere aveti despre final? Va place(daca da, de ce?) sau nu(de ce?)?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

In "Yu Yu Hakusho " preferatul meu este Kurama pentru ca : e destept, dragut, puternic, rapid, ma topesc dupa ochii aia ai lui de smarald, parul lui de foc e de asemenea superb etc. Si, da, mi-a placut finalul.N-am un motiv pentru care imi plece.winking

6 răspunsuri:
| Artemesia explică:

Pai,ai dreptate in privinta finalului.Si mie mi s-a parut ca s-a sfarsit cu bine, deci imi place ( mai ales ultimele scene de pe malul marii, ce zici?).

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Da au fost superbe ultimele scene de pe malul marii (frumos sarut...ud laughing ){Bravo, Keiko!}

| Artemesia explică:

Da,sunt de aceeasi parere cu tine. happy
Frumos spus!winking

| alinbrd a răspuns:

Raizen e sefu! Pacat ca a murit de foame

| AlexBlaze a răspuns:

Mie imi place Hiei pentru ca el e cel mai puternic,rapid, destept, si dragonul lui al intunericului e invincibil si are o freza misto

| KazumaKwabara a răspuns:

Preferatul meu e Hiei.Imi place foarte mult cum il chinuie pe kuabara, si cat de increzator e.A invatat sa controleze dragonul intunericului ce nu a mai reusit nimeni pana atunci; este plin de surprize.Animeul yuyu hakusho a avut un mare impact asupra mea,fiind anime-ul meu preferat,dar singurul lucru pe care nu-l inteleg este:cum de a fost cu asa mare usurinta yusuke de niste elevi de liceu, dupa ce a dovedit de ce este in stare in turneul intunericului(invingatorul, de altfel), parand ca nu mai are nicio putere, ca este din nou un om de randlaughing oricum ador acest animebig grin