| ninaelenadobrev a întrebat:

Din the vampire diaries care va place mai mult elena sau katherine?

14 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mie imi place Elena. happy

| laura23 a răspuns:

Elena love struck
de ce? pentru ca e perfecta love struck

| Amy a răspuns:

La caracter elena.

| MistikkGirl a răspuns:

Katherine - are asa o privire, ce pare a fi deosebita fata de Elena,, si look-ul este mai deosebit...

| MistikkGirl a răspuns:

Katherine - are asa o privire,ce pare a fi deosebita fata de Elena,,si look-ul este mai deosebit,e mai salbatica, mai rea big grin

Elena - tot imi place mult, da ea e mai obisnuita ca Katherine

| Luuuv a răspuns:

Elena! love struck

| lana a răspuns:

Katherine devil e fata rea =p~ are o personalitate puternica :X

| SaByNuTzA_9674 a răspuns:

C3aw elenanina

Elena desigur:*.

| anna_6885 a răspuns:

Katherine is hot... Elena is boring. Rolul lui Katherine are ceva special, nu stiu...e misterioasa, e inteligenta, e rea si mereu e mai frumoasa decat Elena, desi e aceiasi actrita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.Sau mai bine zis,putin din amandoua smug. Katherine mi se pare ca are ceva deosebit,cu toate ca e interpretata de aceeasi actrita ca si Elena, Katherine mi se pare mai frumoasa.happy Elena... well imi place caracterul Elenei, cu care Katherine chiar nu se poate compara. laughing

| Alleecs a răspuns:

Elena

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

E aceeasi actrita oameni buni! Mie nu-mi place nici de Katherine nici de Elena! Mie imi place pur si simplu de Nina Dobrev, adica...De ambele!

| anonima15 a răspuns:

Katherine normaaalll!:X

| tury_4812 a răspuns:

Imi place foare mult de Elena, dar rolul lui Katherina este mai incitant cu toate asta tot pe ''fata buna'' o prefer.